O firmie

PLATFORMA DLA REMONTU I BUDOWY jest firmą międzynarodową należącą do branży dystrybucji francuskiej Grupy SAINT-GOBAIN.

Pierwsza hurtownia PLATFORMY w Polsce została otwarta w 2000 roku w Czeladzi koło Katowic. Kolejne trzy oddziały, w Warszawie.

 

PLATFORMA oferuje profesjonalne rozwiązania dla remontu i budowy, specjalizując się w siedmiu podstawowych dziedzinach, związanych z działalnością budowlaną: budowlanka, stolarka, farby, płytki, instalacje, elektryka, narzędziaW ciągłej sprzedaży znajduje się około 20 000 specjalistycznych i wysokiej jakości produktów budowlanych i okołobudowlanych, w tym profesjonalne elektronarzędzia. Ponadto, istnieje możliwość zamawiania towarów spoza stałej oferty.

PLATFORMA zapewnia szeroki wachlarz usług: wynajem sprzętu, cięcie kabla, specjalistyczny transport, zbiórkę gruzu. 

Profesjonalne doradztwo, szybka wycena, pomoc w załadunku, dostawa na telefon/mail, płatność przy dostawie oraz zwrot niewykorzystanych towarów – to wszystko, aby zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

 

Jeśli prowadzisz firmę budowlaną oferta PLATFORMY jest dla Ciebie idealna. Oferujemy obsługę inwestycji w terenie, odroczony termin płatności (przelew) oraz indywidualną opiekę Przedstawicieli ds. Kluczowych Klientów. 

Jeśli jesteś Klientem indywidualnym i nie wiesz jakie materiały budowlane wybrać, przyjdź do Platformy! Nasi doradcy pomogą Ci w doborze odpowiednich produktów do budowy i remontu. 

Czeka Cię budowa domu? A może planujesz wykończenie mieszkania lub mały remont? Nie zwlekaj! W sklepach budowlanych Platforma uzyskasz fachowe doradztwo i pomoc w kosztorysowaniu.

 

 

 

Tym, co wyróżnia PLATFORMĘ na tle innych marketów budowlanych, jest przede wszystkim:

  • Profesjonalna obsługa Klienta
  • Fachowe doradztwo techniczne
  • Partnerskie długofalowe relacje z Klientami
  • Niepowtarzalna atmosfera zakupów
  • Oszczędność czasu
  • Oferta towarowa od fundamentów aż po dach w jednym miejscu
 

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy