XL-TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o. Aktualne ogłoszenia

XL-TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o.

XL-TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o.

Adres: ul. Ściegiennego 248, 25-116 Kielce
Adres email: info@bluedolphintapes.com

www.bluedolphin.pl

O firmie

XL TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach to polski producent z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji i eksporcie taśm samoprzylepnych, a teraz także i wałków malarskich nowej generacji.


XL TAPE INTERNATIONAL której marka BlueDolphin jest liderem taśm na rynku w Polsce i Europie Centralnej uruchomiła już w Kielcach jedną z najnowocześniejszych fabryk do produkcji zaawansowanych technologicznie wałków malarskich. Wałki te oparte są na specjalistycznych, nowatorskich oraz różnorodnych poszyciach opracowywanych przez firmę z Japonii, która posiada 100-letnie doświadczenie w tej branży. Wałki oparte na tych materiałach cechuje kilka podstawowych zalet, a najważniejsze z nich to poprawa wydajności, oszczędność oraz 30-letnia gwarancja na uchwyty, które zostały specjalnie przygotowane dla wygody użytkownika.


W ofercie firmy znajdziecie Państwo taśmy samoprzylepne oraz akcesoria malarskie i budowlane: wałki, pędzle, narzędzia, szczotki, materiały ścierne, mieszadła, poziomnice i łaty.

Innowacyjność stosowanych klejów, potwierdzona licznymi badaniami laboratoryjnymi, powoduje, że taśmy marki BlueDolphin są najwyższej jakości, a zarazem w przystępnej cenie. Dlatego też produkty firmy są używane przez profesjonalistów nie tylko w Polsce, ale również w krajach UE i poza, jak USA, Japonia, Australia.

Producent bardzo dużą wagę przywiązuje do utrzymania stałej, wysokiej jakości produktów. Poprzez stosowanie najlepszych surowców dostępnych na rynku, ciągle dąży do udoskonalania swoich produktów tak, aby taśmy i akcesoria malarskie były wolne od wszelkich wad i spełniały międzynarodowe standardy. Firma posiada wewnętrzne procedury kontroli jakości, stąd też wszystkie produkty marki Blue Dolphin są gruntownie sprawdzane podczas całego cyklu produkcyjnego.


Firma XL TAPE INTERNATIONAL posiada także System Zarządzania Jakością według norm ISO 9001:2015.

Wszystko to sprawia, że Użytkownicy Taśm i Akcesoriów marki BlueDolphin otrzymują najwyższej jakości niezawodne produkty, oszczędzając tym samym czas podczas prac remontowo-budowlanych, uzyskując jednocześnie satysfakcjonujący efekt końcowy.

Firma również otrzymała prestiżowy tytuł Budowlanej Marki Roku 2016 , 2017 oraz 2018. Projekt Budowlana Marka Roku ma na celu wyłonienie najlepszych, zdaniem Fachowców, marek materiałów budowlanych. Otrzymanie nagrody to dowód wiary w jakość marki, ciągłej współpracy z fachowcami oraz realizacji skutecznej strategii marketingowej.


Ostatnie realizacje

Brak dodanych realizacji

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy