XL-TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o. Aktualne ogłoszenia

XL-TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o.

XL-TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o.

Adres: ul. Ściegiennego 248, 25-116 Kielce
Adres email: info@bluedolphintapes.com

www.bluedolphin.pl

O firmie

XL TAPE INTERNATIONAL Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach to międzynarodowa firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji i eksporcie taśm samoprzylepnych.

XL TAPE INTERNATIONAL jest właścicielem marki Blue Dolphin. W ofercie firmy znajdziecie Państwo zarówno taśmy samoprzylepne, jak również akcesoria malarskie i budowlane: wałki, pędzle, narzędzia, szczotki, materiały ścierne, mieszadła, poziomnice i łaty.

Innowacyjność stosowanych klejów, potwierdzona licznymi badaniami laboratoryjnymi, powoduje, że taśmy marki Blue Dolphin są najwyższej jakości, a zarazem w przystępnej cenie. Dlatego też produkty firmy są używane przez profesjonalistów nie tylko w Polsce, ale również w krajach UE i poza, jak USA, Japonia, Australia.

Producent bardzo dużą wagę przywiązuje do utrzymania stałej, wysokiej jakości produktów. Poprzez stosowanie najlepszych surowców dostępnych na rynku, ciągle dąży do udoskonalania swoich produktów tak, aby taśmy i akcesoria malarskie były wolne od wszelkich wad i spełniały międzynarodowe standardy. Firma posiada wewnętrzne procedury kontroli jakości, stąd też wszystkie produkty marki Blue Dolphin są gruntownie sprawdzane podczas całego cyklu produkcyjnego.  Firma

XL TAPE INTERNATIONAL posiada także System Zarządzania Jakością według norm ISO 9001:2008.

Wszystko to sprawia, że Użytkownicy Taśm i Akcesoriów marki Blue Dolphin otrzymują najwyższej jakości, niezawodne produkty, oszczędzając tym samym czas podczas prac remontowo-budowlanych, uzyskując jednocześnie satysfakcjonujący efekt końcowy.

Firma również otrzymała prestiżowy tytuł Budowlanej Marki Roku 2016. Projekt Budowlana Marka Roku ma na celu wyłonienie najlepszych, zdaniem fachowców, marek materiałów budowlanych. Otrzymanie nagrody to dowód wiary w jakość marki, ciągłej współpracy z fachowcami oraz realizacji skutecznej strategii marketingowej.

Ostatnie realizacje

Brak dodanych realizacji

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy