Sopro Polska Sp. z o.o. Aktualne ogłoszenia

Sopro Polska Sp. z o.o.

Sopro Polska Sp. z o.o.

Adres: ul. Poleczki 23/F, 02-822 Warszawa
Adres email: biuro@sopro.pl

www.sopro.pl

O firmie

Sopro Polska jest znanym i cenionym producentem chemii budowlanej zarówno w Polsce jak i na świecie. Firma oferuje bogaty wybór materiałów budowlanych i zintegrowanych systemów produktowych najwyższej klasy oraz specjalistyczne doradztwo inwestycyjne. Marka Sopro utożsamiana jest z nowoczesną technologią produkcyjną, doskonałą jakością wyrobów oraz profesjonalnym wsparciem technicznym.

 

Oferta rynkowa i zakres zastosowania

Sopro Polska od ponad 20 lat oferuje ogromny wybór produktów, materiałów oraz systemów stosowanych w budownictwie. Asortyment firmy obejmuje innowacyjne i profesjonalne rozwiązania systemowe do układania płytek oraz okładzin brukowanych, wykonywania uszczelnień, wznoszenia murów, renowacji betonu i budowli oraz wielu innych zastosowań. Materiały wchodzące w skład systemów dają możliwość wykonywania prac zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jednorodzinnym jak i w obiektach sportowych czy przemysłowych. Natomiast wiedza i wieloletnie doświadczenie przekładają się na gwarancję bezpieczeństwa i wieloletniej trwałości wykonanych budowli.

Ważną częścią oferty firmy jest profesjonalne doradztwo techniczne. Dział Doradztwa Technicznego zapewnia wsparcie dla wszystkich Klientów w rozwiązaniu problemów z zastosowaniem produktów i systemów Sopro, pomaga w planowaniu prac i usuwaniu skutków niewłaściwie wykonanych robót. Sopro prowadzi też specjalistyczne programy serwisowe, jak np. program audytu obiektów sportowych oraz liczne szkolenia i warsztaty dla firm budowlanych, architektonicznych i handlowych w ramach Akademii Profesjonalisty.

 

Firma angażuje się również w działania na rzecz rewitalizacji miast i zabytków w Polsce. Sopro patronuje kampanii REWITALIZACJA 2020, której celem jest prezentowanie dobrych praktych w rewitalizacji i wyznaczanie standardów technicznych dla inwestycji, które przez dziesieciolecia będą miały wpływ na komfort życia mieszkańców polskich miast.

 

System klejenia okładzin

Szeroka gama zapraw klejowych do przyklejenia wszelkiego rodzaju okładzin ceramicznych, z kamienia naturalnego oraz mozaiki na większości podłoży, również krytycznych, drewnianych, metalowych i epoksydowych.

 

Systemy wykonywania uszczelnień

Wysokiej jakości materiały do wykonywania izolacji wodoszczelnych i przeciwwilgociowych, zarówno podziemnych części budowli, jak również tarasów, balkonów oraz wszelkiego rodzaju zbiorników na wodę, również obciążonych związkami chemicznymi.

 

Systemy wznoszenia murów klienkierowych

Wysoka jakość zapraw do wznoszenia murów klinkierowych z dodatkiem trasu zapewnia estetykę i trawłość wykonanych prac na lata.

 

System fugowania okładzin brukowych

Grupa zapraw zarówno do układania jak i fugowania wszelkiego rodzaju okładzin brukowych i betonowych począwszy od powierzchni lekko obciążonych do obciążonych ruchem kołowym.

 

System renowacji budowli

Materiały umożliwiające funkcjonalne i innowacyjne rozwiązania z zakresu nowoczesnej technologii renowacji od uszczelniania budowli, poprzez renowacje murów, do renowacji pustek pod okładzinami ceramicznymi, kamiennymi i jastrychami.

 

System renowacji betonu

Zaprawy PCC służące do renowacji skorodowanych konstrukcji żelbetowych, począwszy od ochrony antykorozyjnej stali zbrojeniowej, poprzez uzupełnienie ubutków betonu do zabezpieczenia powierzchni farbami ochronnymi (Sopro Repadur).

 

 

Wybrane obiekty referencyjne:

Basen w hotelu InterContinental w Warszawie

Lofty u Scheiblera w Łodzi

Hotel Rialto w Warszawie

Centrum handlowe Złote Tarasy w Warszawie

Wrocławskie Centrum SPA

Ostatnie realizacje

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy