Śnieżka Aktualne ogłoszenia

Śnieżka

Śnieżka

Adres: ul. Dębicka 44, 39-207 Brzeźnica
Adres email: aleksandra.maloziec@sniezka.com

www.sniezka.pl

O firmie

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA jest wiodącą spółką w grupie kapitałowej Śnieżka i czołowym producentem farb i lakierów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Tak wysoką pozycję Firma osiągnęła w niespełna w 30 lat, jej początki sięgają bowiem 1984 roku. Aktualnie Śnieżka jest nie tylko jedyną w branży firmą notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych, ale także jedyną kontrolowaną przez polski kapitał. Grupa posiada własne zakłady produkcyjne
w: Brzeźnicy, Lubzinie, Pustkowie, a także na Ukrainie i Białorusi.
Śnieżka, rozbudowując swoją ofertę, wzbogaca ją o nowe produkty tak, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajdują się marki adresowane zarówno do odbiorców indywidualnych, jak i do profesjonalistów. Zakłady Śnieżki produkują rocznie ponad 140 milionów litrów różnego rodzaju wyrobów, a oferta firmy składa się z 230 różnych produktów dla odbiorców indywidualnych i  profesjonalistów.
W portfolio Śnieżki znajdują się produkty do ochrony i dekoracji różnorodnych podłoży, użytkowanych zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń, m.in.: farby do ścian i fasad, wyroby do malowania drewna i metalu, gładzie szpachlowe,  a także system ociepleń budynków. Firma oferuje grupy produktów pod indywidualnymi markami, o ściśle określonym obszarze zastosowania (Śnieżka, VIDARON, MAGNAT, FOVEO TECHO, Beston Proffesional, Proximal, Senseo). Oferta jest kompleksowa i obejmuje wyroby potrzebne na każdym etapie wykańczania, czy remontu domu i mieszkania.
Innowacyjne rozwiązania i nowe technologie, badania i stała kontrola, a przy tym dbałość
o ochronę środowiska są podstawą działania dynamicznej i nowoczesnej fabryki. Śnieżka posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością oraz własne Centrum Badań i Rozwoju. Laboratorium firmy, jako jedyne w branży, posiada Certyfikat Polskiego Centrum Akredytacji, który jest potwierdzeniem wysokich kwalifikacji pracowników Laboratorium i dowodem najwyższego standardu  świadczonych usług.
Istotnym elementem działalności firmy jest Społeczna Odpowiedzialność Biznesu, rozumiana wieloaspektowo, obecna we wszystkich dziedzinach działalności. Od roku 2005 działa Fundacja Śnieżki Twoja Szansa, firma realizuje także autorskie programy społeczne („Dziecięcy świat
w kolorach” oraz Kolorowe Boiska… czyli szkolna pierwsza liga”).

Ostatnie realizacje

Brak dodanych realizacji

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy