SIMPSON Strong-Tie Sp. z o.o. Aktualne ogłoszenia

SIMPSON Strong-Tie Sp. z o.o.

SIMPSON Strong-Tie Sp. z o.o.

Adres: ul. Działkowa 115A, 02-234 Warszawa
Adres email: info@simpsonstrongtie.pl

www.strongtie.pl

O firmie

Firma Simpson Strong-Tie jest niekwestionowanym liderem złączy do drewna, działającą na 6 kontynentach. Zatrudniamy dziesiątki inżynierów na całym świecie, których zadaniem jest wsparcie techniczne klientów oraz stały rozwój produktów, aby spełnić oczekiwania wciąż rozwijającego sie rynku materiałów budowlanych. Pomimo globalnego zasięgu jesteśmy zawsze blisko naszych lokalnych partnerów: pracowni i biur projektowych, inwestorów, wykonawców oraz dystrybutorów.

 

Dzięki szerokim kompetencjom i nieustannie pogłebianej wiedzy jesteśmy w stanie rozwiązywać skomplikowane problemy Klientów bez konieczności ich bezpośredniego zaangażowania. Wiedza naszych doradców technicznych oraz narzędzia wspierające m.in. program Connector Selector i biblioteka rysunków CAD dają szerokie możliwości konstruktorom i projektantom.

 

W portfolio SIMPSON Strong-Tie jest ponad 6000 kształtów i rozmiarów do wszelkich połączeń elementów każdej konstrukcji m.in. z drewna klejonego, tarcicy i materiałów drewnopodobnych. Duża rozmaitość złączy pozwala budować obiekty od hal sportowych, wielkich skomplikowanych architektonicznie budynków użyteczności publicznej, nowoczesnych kościołów przez domy mieszkalne, na wiatach i pregolach kończąc. Złącza są dobre zarówno dla budownictwa szkieletowego, jak i dla więźb dachowych na budynkach murowanych. Aby poznać wszystkie produkty i systemy oraz zapoznać się z problematyką ich montażu na dachu niezbędne są szkolenia. Taki trening przeprowadzają nasi doświadczeni trenerzy w warunkach placu budowy lub wykorzystując pomieszczenia centrum treningowego w naszej firmie. Tematyka szkoleń jest ustalana indywidualnie dla każdego klienta, uwzględniając specyfikę firmy i rodzaj działalności. Udokumentowaniem odbytego szkolenia technicznego jest indywidualny Certyfikat odbycia szkolenia, który otrzymuje każdy jego uczestnik.

Ostatnie realizacje

Brak dodanych realizacji

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy