Sika Poland Aktualne ogłoszenia

Sika Poland

Sika Poland

Adres: ul. Karczunkowska 89, 02-871 Warszawa
Adres email: sika.poland@pl.sika.com

pol.sika.com/

O firmie

Sika Poland jest częścią międzynarodowego koncernu Sika - jednego ze światowych liderów na rynku producentów specjalistycznych produktów chemicznych dla branży budowlanej oraz przemysłu.

Jesteśmy obecni w ponad 70 krajach na wszystkich kontynentach. Globalna sieć oddziałów Sika jest naszym ogromnym atutem - pozwala nam zdecydowanie szybciej wprowadzać najnowsze technologie oraz elastycznie dostosowywać się do rozmaitych potrzeb naszych klientów na zróżnicowanych rynkach.
W Polsce istniejemy od roku 1991, jednakże materiały Sika znane są w naszym kraju od dziesięcioleci. W ciągu ponad 20-stu lat istnienia na rodzimym rynku, osiągnęliśmy wiodącą pozycję w sektorze specjalistycznej chemii budowlanej dla budownictwa i jesteśmy obecni we wszystkich segmentach tej branży.
Cieszymy się, że z każdym rokiem nasza oferta spotyka się z coraz większym zainteresowaniem. Prezentowane produkty to efekt naszych wieloletnich doświadczeń w projektowaniu niezawodnych systemów w dziedzinie chemii budowlanej. Jesteśmy kompleksowym producentem, który oferuje rozwiązania od piwnicy aż po dach przy budowie oraz pracach remontowych.
Nasz sukces zawdzięczamy konsekwentnie realizowanej strategii opartej na innowacjach.

Ostatnie realizacje

Brak dodanych realizacji

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy