Rubi Aktualne ogłoszenia

Rubi

Rubi

Adres: ul. Karczunkowska 43, 02-871 Warszawa
Adres email: rubi.polska@rubi.com

/www.remontibudowa.pl/allproducts?manufacturer=2112

O firmie

Hiszpańska firma GERMANS BOADA SA (mająca główną siedzibę w miejscowości Rubi nieopodal Barcelony) jest znana wśród profesjonalistów budownictwa w ponad 140 krajach świata. Od 65 lat firma produkuje i rozprowadza pod marką RUBI® najwyższej jakości narzędzia i akcesoria służące do prac wykończeniowych, a głównie do obróbki, układania i konserwacji płytek ceramicznych. 

Dewizą RUBI jest zapewnienie profesjonalnemu glazurnikowi wszystkich narzędzi i akcesoriów, które są mu niezbędne w miejscu pracy. Dlatego też oferta RUBI zawiera ponad osiemset pozycji z wyrobami dopasowanymi do rozmaitych zastosowań, rodzajów i parametrów materiałów oraz przyzwyczajeń użytkowników w różnych krajach świata. Wśród tych produktów znajdują się najwyższej klasy przecinarki ręczne i elektryczne, narzędzia do wiercenia otworów, mieszarki, urządzenia do układania i konserwacji płytek ceramicznych na dużych powierzchniach, urządzenia pomiarowe i poziomujące, niezwykle szeroki wybór pac, kielni, obcęgów, czy precyzyjnie wykonanych krzyżyków oraz wiele innych wyrobów. 

Szczególne znaczenie w ofercie RUBI mają nowości, które często są nowatorskimi, opatentowanymi w skali światowej rozwiązaniami. 

Oferta firmy

Przecinarki ręczne RUBI są dostosowane do potrzeb zgłaszanych na większości światowych rynków oferujących praktycznie wszystko, czego płytkarz oczekuje. Różne rodzaje łamaczy - jednopunktowe (TS, TF) lub wielopunktowe (TR, TX, TZ Speed, Star, Fast), systemy z pojedynczą (TP) lub podwójną prowadnicą oraz różnorodności modeli, wszystko to umożliwia precyzyjne cięcie płytek różnych typów, rozmiarów (do 15 cm) i grubości (do 20 mm). Szczególne miejsce w ofercie zajmują przecinarki do płyt wielkoformatowych np. 3 m x 3-8 mm. Większości modeli wyposażona jest w trwałe walizki. 

Przecinarki elektryczne RUBI to szeroka gama maszyn z tarczami diamentowymi z chłodzeniem wodnym do precyzyjnych cięć prostych i ukośnych obejmująca przenośne modele stolikowe do drobnych remontów (ND), małe przecinarki z ruchomą głowicą do cięć płytek do 65 cm (DU-200-Evo), profesjonalne przecinarki o najwyżej sztywności tak istotnej przy cięciach ukośnych (DV, DS), modele umożliwiające cięcia wgłębne (DC) płytek do grubości nawet 14 cm (DX), jak również wszelkich materiałów budowlanych (DR). 

Rubi oferuje pełną gamę narzędzi do wiercenia szczególnie w najtwardszych materiałach - gresach, kamieniach, granitach itp. Wiertła i koronki diamentowe średnicy od 6 do 95 mm mogą pracować z chłodzeniem wodnym, jaki i powietrznym (DRYGRES), a ich żywotność może dochodzić od 15-40 otworów przy wiertłach z napawaną powłoką diamentową (EASYGRES) do ponad 150 otworów przy wiertłach z diamentem litym (MINIGRES, FORAGRES). Czas wykonania otworu w twardych gresach wynosi od kilku do kilkudziesięciu sekund. 

Wśród mieszarek elektrycznych do zapraw, klejów i farb można wyróżnić ekonomiczne modele RUBIMIX-7, klasyczne RUBIMIX-9 oraz nowatorskie i ergonomiczne modele z przesuwnym uchwytem RUBIMIX-16 Ergomax. Do mieszarek RUBI oferuje szeroki wybór mieszadeł przystosowanych do wielkich rozmiarów uchwytów, różnej liczbie i kształcie głowic. 

Narzędzia i akcesoria do układania płytek to najbogatsza grupa specjalistycznych produktów RUBI obejmująca: pace, kielnie, zacieraczki, skrobaki, młotki glazurnicze, aplikatory do zaprawy, przyssawki, poziomnice, piony, obcęgi, taśmy pomiarowe, skrzynie narzędziowe, jak również kilka rodzajów systemów do szybkiego układania i poziomowania płytek (Tile Level Quick oraz Delta).

Dzięki uniwersalnym zastosowaniom oraz odporności na najcięższe warunki użytkowania w rożnych warunkach klimatycznych budowlane pojemniki plastikowe oraz kauczukowe oraz zsypy z grupy KANGURO cieszą się  coraz większą popularnością wśród użytkowników. 
Ofertę RUBI uzupełniają produkty BHP - gama profesjonalnych nakolanników, nowatorskie siodełko ergonomiczne, czy rękawice. 

Ostatnie realizacje

Brak dodanych realizacji

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy