Rigips Aktualne ogłoszenia

Rigips

Rigips

Adres: ul. Cybernetyki 9, 02-677 Warszawa
Adres email: doradcytechniczni@saint-gobain.com

www.rigips.pl

O firmie

Marka RIGIPS istnieje na polskim rynku od 25 lat. Jest częścią światowego koncernu Saint-Gobain, jednej ze 100 najbardziej innowacyjnych korporacji światowych, która tworzy, produkuje i dystrybuuje materiały i rozwiązania mające istotny wpływ na jakość życia każdego z nas. Można je znaleźć wszędzie tam, gdzie mieszkamy i żyjemy na co dzień: w budynkach, środkach transportu, inwestycjach infrastrukturalnych oraz w wielu zastosowaniach przemysłowych.

RIGIPS to marka budowlana z wieloletnią tradycją i doświadczeniem. Dostarcza ona kompletne systemy i rozwiązania do budowy komfortowych, przyjaznych i bezpiecznych wnętrz oferując m.in. ściany działowe, poddasza, okładziny ścienne oraz sufity podwieszane. Produkty RIGIPS zapewniają najwyższą jakość wykończenia oraz komfort użytkowania.

Oferta marki RIGIPS to innowacyjne produkty. Jako jedyna na rynku oferuje płytę gipsowo-kartonową RIGIPS PRO z miarką nadrukowaną na krawędziach o specyficznym przekroju. Z kolei płyta RIGIPS 4PRO™ to unikalny na rynku, innowacyjny produkt o czterech spłaszczonych krawędziach, które pozwalają na uzyskanie idealnie gładkiej powierzchni, przy jednoczesnej oszczędności materiałów oraz czasu pracy. Produkowane przez RIGIPS ryflowane profile ULTRASTIL® cenione są przez wykonawców z uwagi na większą sztywność, która zapewnia mniejsze ugięcie ścian i ogranicza do minimum ryzyko pęknięć. Kolejnym nowatorskim produktem jest płyta gipsowo-kartonowa RIGIPS HABITO®. Charakteryzuje się zwiększoną wytrzymałością i odpornością na uderzenia. Pozwala na zamocowanie obciążenia o wadze do 15 kg bezpośrednio do ściany przy użyciu jedynie standardowego wkrętu do drewna.

Dzięki wyjątkowym właściwościom gipsu, produkty marki RIGIPS mają zdolność regulacji wilgoci w pomieszczeniu, korzystnie wpływając na zdrowie i komfort użytkowników. Wykonane z gipsu materiały budowlane nie pylą, nie wydzielają zapachów, nie zawierają niebezpiecznych włókien ani nie emitują związków uznanych za niebezpieczne lub toksyczne.


Ostatnie realizacje

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy