Profix Sp. z o.o. Aktualne ogłoszenia

Profix Sp. z o.o.

Profix Sp. z o.o.

Adres: PROFIX Sp. z o.o., Centrum Dystrybucyjno-Handlowe, Łomna Las, ul. Dobra 3,, 05-152 Czosnów
Adres email: profixtools@profix.com.pl

/www.remontibudowa.pl/catalogsearch/result/?q=profix

O firmie

PROFIX powstał na samym początku istnienia wolnego rynku w Polsce, na przełomie 1993 i 1994 roku. Firma rosła razem z rodzimą gospodarką. W latach 90-tych rynek był niezwykle chłonny, ale i niestabilny. Z czasem, aby odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientów poszukujących narzędzi bardzo dobrej jakości, ale i korzystnych cenowo, postanowiliśmy wprowadzić własne marki. W 1998 roku na rynek weszły narzędzia ręczne PROLINE. Marka szybko odniosła błyskotliwy sukces. Już rok później w sprzedaży była pełna gama produktów PROLINE. Sukces PROLINE spowodował, że na rynek wprowadzaliśmy sukcesywnie kolejne marki (TRYTON, VULCAN i LAHTI PRO). Na decyzję o stworzeniu marki Lahti Pro wpłynął w dużej mierze fakt rozwoju asortymentu w sklepach dotychczas zajmujących się dystrybucją jedynie narzędzi i elektronarzędzi.  Klienci zaczęli coraz częściej poszukiwać ubrań ochronnych i roboczych. W 2010 roku do oferty Profix wprowadzono odzież ochronną i roboczą Lahti Pro. Obecnie jest to najdynamiczniej rozwijająca się marka własna Profix. W tym roku obok nowych zestawów odzieży, w sprzedaży pojawiło się także obuwie ochronne sygnowane marką Lahti Pro.

W 2006 roku kupiliśmy działkę inwestycyjną o powierzchni 1500 tys. m kw. Powstała na niej nowoczesna siedziba firmy z powierzchnią biurową wielkości 2,5 tys. m kw. Stworzyliśmy także magazyn o powierzchni 10 tys. m kw. i wysokości 12,5 m, który pracuje w trybie 24-godzinnym.

Tym co pozwala naszej firmie skutecznie konkurować z innymi markami jest logistyka. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczać klientom zamówione produkty nawet w ciągu doby.

Na sieć sprzedaży Profix, składa się ponad pięćdziesiąt Biur Handlowych swym zasięgiem obejmujących terytorium całego kraju. Produkty znajdujące się w ofercie Profix trafiają do 5000 odbiorców biznesowych (sklepów, salonów technicznych) w Polsce i za granicą.

Profix prowadzi sprzedaż eksportową do wielu krajów Europy. Na liście największych odbiorców są firmy m.in. z następujących krajów: Rosji, Ukrainy, Białorusi, Mołdawii, Rumunii, Słowacji, Czech, Litwy, Łotwy, Estonii, Grecji, Chorwacji, Szwecji, Islandii, Holandii oraz Bułgarii.

Ostatnie realizacje

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy