Kerakoll Aktualne ogłoszenia

Kerakoll

Kerakoll

Adres: ul. Katowicka 128, 95-030 Rzgów
Adres email: info@kerakoll.pl

/www.remontibudowa.pl/catalogsearch/result/?q=kerakoll

O firmie

Kerakoll Polska Sp. z o.o. jest jedną z dwunastu filii założonej w 1968 roku firmy Kerakoll, lidera innowacyjności w zakresie produkcji materiałów dla budownictwa green.

 

Dysponując zapleczem produkcyjnym w postaci zakładu w Rzgowie firma koncentruje się na tradycyjnych dla siebie sektorach rynku związanych z przygotowaniem podłoży, montażem wyłożeń ceramicznych oraz ocieplaniem budynków. Jednocześnie mając do zaoferowania rozwiązania technologiczne wprowadzające rewolucyjne wręcz uproszczenie prac rozwijany jest udział w rynku napraw betonu. Inne dziedziny gdzie Kerakoll demonstruje swoje kompetencje to prace związane z uszczelnianiem powierzchni, osuszaniem budynków, montażem wykładzin lekkich i elastycznych, barwnych wykańczaniem ścian oraz wiele innych zastosowań. 

 

Będąc prekursorem w dziedzinie GreenBuilding czyli budownictwa zrównoważonego Kerakoll kładzie ogromny nacisk na takie przygotowywanie swoich wyrobów aby były one przyjazne dla środowiska oraz zdrowia wykonawców i użytkowników końcowych.

Ostatnie realizacje

Brak dodanych realizacji

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy