Izolex Aktualne ogłoszenia

Izolex

Izolex

Adres: ul. Górna 5, 83-250 Skarszewy
Adres email: biuro@izolex.pl

www.izolex.pl

O firmie

Izolex Sp. z o.o. to polska, dynamicznie rozwijająca się firma, która powstała w 1993 roku. Od początku istnienia zajmowaliśmy się produkcją innowacyjnych materiałów do hydroizolacji. Wprowadzając na rynek nowe rozwiązanie i technologie, mieliśmy i mamy duży wpływ na rozwój rynku hydroizolacji w Polsce oraz poza granicami kraju. Wielokrotne doświadczenie w produkcji hydroizolacji i obsługi bardzo ważnych inwestycji w kraju pozwoliło nam stać się ekspertem w dziedzinie hydroizolacji oraz chemii budowlanej.

 Obecnie Izolex posiada najszerszą ofertę w branży hydroizolacji, którą uzupełnia bardzo szeroki wachlarz produktów z zakresu chemii budowlanej, dzięki czemu można zaproponować bardzo wiele rozwiązań systemowych wspierających projektantów i wykonawców na każdym etapie powstawania inwestycji. 

W ofercie firmy znajdziecie Państwo m.in. izolacje i hydroizolacje ciśnieniowe, ekologiczne na bazie wody i rozpuszczalnikowe, uszczelniacze i zaprawy uszczelniające typu PCC, impregnaty, produkty epoksydowe, masy bitumiczne, preparaty do renowacji i odgrzybiania oraz kleje i piany poliuretanowe. 

Izolex to nowoczesna firma która pod względem jakości, jak i bezpieczeństwa dopasowuje ofertę swoich produktów do potrzeb architektów, wykonawców i inwestorów. Pozwala to nam nieustannie, od wielu lat spełniać oczekiwania naszych Klientów. 

Naszą misją jest przewidywanie, spełnianie i wyprzedzanie oczekiwań naszych klientów. wykonawców, inwestorów i architektów. Oferujemy im najwyższą jakość i wysokie standardy obsługi, oraz innowacyjne produkty i sprawdzone rozwiązania. 

Wizją firmy jest pozostanie liderem w dziadzinie rozwoju, produkcji i sprzedaży produktów, które spełniają i przekraczają oczekiwania naszych i potencjalnych klientów o kreowania kierunków rozwoju.

Ostatnie realizacje

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy