ISOVER Aktualne ogłoszenia

ISOVER

ISOVER

Adres: ul. Okrężna 16, 44-100 Gliwice
Adres email: recepcja@isover.pl

www.isover.pl

O firmie

ISOVER to marka materiałów izolacyjnych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach Grupy Saint-Gobain.

ISOVER obecny jest na polskim rynku od 1993 roku. W zakupionym w roku 1996 i zmodernizowanym zakładzie produkującym izolacje z wełny skalnej w Gliwicach w 1996 roku uruchomiono nową, najnowocześniejszą w Polsce, linię do produkcji wełny szklanej. Ze względu na wzrost rynku termorenowacji istniejących budynków oraz zapotrzebowania na produkty o podwyższonych parametrach termicznych także w nowych aplikacjach, w czerwcu 2008 roku została uruchomiona kolejna linia do produkcji izolacji z wełny szklanej.

 

ISOVER - lider wśród producentów wełny mineralnej - oferuje szeroki wachlarz produktów do izolacji w budownictwie ogólnyym oraz izolacji technicznych stosowanych w przemyśle. Przykładem świadczącym o najwyższej jakości produktów renomowanej marki ISOVER jest płyta o najniższym wśród produktów z wełny szklanej współczynniku przewodzenia ciepła na świecie: lambda - λ = 0,030 W/(mK) - ISOVER Multimax 30. Produktami ISOVER w budownictwie można ocieplać: dachy skośne (m.in. Super-Mata, Profit-Mata i Uni-Mata), dachy płaskie (zestawy: Złoty, Srebrny i Platynowy dach, ten ostatni składający się wyłącznie z lekkiej wełny szklanej - nowych na rynku produktów TUP i TAURUS), stropodachy, ściany zewnętrzne (nowość do fasad wentylowanych - ISOVER Super-Vent Plus o lambdzie 0,031 W/mK i niedostępnym dotąd na rynku zakresie grubości do 180mm), ściany działowe (Aku-Płyta, Polterm Uni), fundamenty i posadzki, a także izolować izolacje i urządzenia techniczne oraz kominki. 

 

Materiały izolacyjne ISOVER wykorzystane zostały w wielu prestiżowych obiektach architektonicznych w całej Polsce. Do ich grona należą m.in. Stadion Narodowy w Warszawie, Dworzec Główny w Katowicach, Zamek Ujazdowski w Warszawie, Kancelaria Premiera, wieżowiec Warsaw Trade Tower w Warszawie, Stary Browar w Poznaniu, Port Marynarki Wojennej w Gdyni, Rafineria Gdańska, obiekty Międzynarodowych Targów Poznańskich, Biblioteka Śląska w Katowicach, Dworzec Główny i Ośrodek Sztuki Japońskiej w Krakowie, Teatr Polski we Wrocławiu i wiele innych. 

 

Marka ISOVER, której produkty izolacyjne znacząco ograniczają emisję energii cieplnej do atmosfery, angażuje się w liczne działania uświadamiające istotę energooszczędności i propagujące ekologiczne zarządzanie domem. 

Ostatnie realizacje

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy