H+H Polska Sp. z o.o. Aktualne ogłoszenia

H+H Polska Sp. z o.o.

H+H Polska Sp. z o.o.

Adres: ul. Kupiecka 6, 03-046 Warszawa
Adres email: bokwarszawa@hplush.pl

O firmie

Firma H+H Polska Sp. z o.o. należy do duńskiej Grupy H+H, która jest wiodącym producentem i dostawcą bloczków z betonu komórkowego w Europie. 

Na polskim rynku firma jest obecna od 2006 roku firma H+H Polska SP. z o.o. objęła 100% akcji Grupy Prefabet S.A., jednego z największych producentów betonu komórkowego w Polsce. Produkcja bloczków z betonu komórkowego prowadzona jest w sześciu zakładach: Redzie, Lidzbarku, Warszawie, Puławach, Gorzkowicach i Żelisławicach. 

H+H Polska dostarcza kompletną gamę produktów z betonu komórkowego, który jest materiałem konstrukcyjno - izolacyjnym. Firma H+H Polska oferuje bloczki w gęstościach od 350 do 800 kg/m3. Asortyment ten produkowany jest z najlepszych surowców i w najbardziej zaawansowanej kategorii wymiarowej TLMB, która charakteryzuje się najmniejszą tolerancja wymiaru wysokości ± 1 mm. 

W skład Systemu budowy H+H chodzą bloczki i płytki ścienne, płaskie belki nadprożowe, panele do ścian działowych TEMPO, kształtki U oraz zaprawa cienkowarstwowa, która umożliwia solidne i trwałe połączenie poszczególnych elementów systemu. System ten idealnie wpisuje się w trendy budownictwa energooszczędnego. W styczniu 2017 został wprowadzony na rynek bloczek H+H dBlok, który jest idealnym rozwiązaniem dla przegrody łączącej wysoka izolacyjność akustyczną z dobra izolacyjnością termiczną. 

Firma H+H Polska cały czas rozwija się i inwestuje w nowoczesne linie technologiczne, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości produktów, bezpieczeństwo pracy i ochrony środowiska.

Ostatnie realizacje

Brak dodanych realizacji

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy