GRÖNE Aktualne ogłoszenia

GRÖNE

GRÖNE

Adres: ul. Rzemieślnicza 14, 62-081 Baranowo
Adres email: biuro@kaem.pll

/grone.pl

O firmie

KAEM

Grupa KAEM rozpoczęła swoją działalność w roku 1991. Nasze produkty dostępne są w tysiącach punktów od małych, prowadzonych rodzinnie sklepów poprzez hurtownie, centra dystrybucji, aż po markety budowlane. Oferowana przez nas gama produktowa obejmuje ponad 3 000 różnych towarów. Na rynku wyróżnia nas przede wszystkim umiejętność budowania relacji z naszymi kontrahentami. Klienci otrzymują wsparcie w postaci szkoleń produktowych, a także aktywnej pomocy naszego zespołu sprzedażowego. Współpracujemy poprzez sprzedaż eksportową z wieloma podmiotami w Europie. Działamy też przez własne spółki zagraniczne zlokalizowane na Białorusi, na Ukrainie, krajach nadbałtyckich, Rumunii, Bułgarii i krajach Bałkańskich. Nasze produkty sprzedajemy łącznie w 23 krajach na terenie całej Europy.

 

GRÖNE

 

Solidne, trwałe i niezawodne - to synonimy marki narzędzi Gröne. Nasza kompleksowa oferta podzielona została według następujących kategorii:

  •        Agregaty malarskie
  •          Elektryczne mieszadła budowlane
  •          Piły elektryczne
  •          Szlifierki do tynków - kątowe oraz oscylacyjne
  •          Wiertarki, wkrętarki oraz młoty
  •          Odkurzacze
  •          Wyciskacze akumulatorowe


Dopełnieniem naszych maszyn są wysokiej jakości akcesoria. Tak szeroka gama produktów, pozwala Klientom, na łatwy dobór akcesoriów idealnie dopasowanych do ich potrzeb w szczególności pod kątem wymiarów oraz parametrów technicznych.

Ostatnie realizacje

Brak dodanych realizacji

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy