Fermacell systemy suchej zabudowy Aktualne ogłoszenia

Fermacell systemy suchej zabudowy

Fermacell systemy suchej zabudowy

Adres: ul. Migdałowa 4, 02-796 Warszawa
Adres email: fermacell-pl@xella.com

www.fermacell.pl

O firmie

FERMACELL to firma z ponad 40-letnim doświadczeniem w produkcji systemów suchej zabudowy. FERMACELL produkuje 50 milionów m2 płyt gipsowo-włóknowych, które są sprzedawane na terenie całej Europy. Ponadto firma ma w swojej ofercie płyty cementowo-włóknowe i produkty do ich montażu. m.in.: masy szpachlowe, kleje gipsowe, wkręty, taśmy uszczelniające i systemy hydroizolacji pomieszczeń wilgotnych oraz elementy jastrychowe. Klienci doceniają rozwiązania FERMACELL nie tylko za szeroki zakres zastosowania, ale także za ich kompletność, krajowe i europejskie certyfikaty, a także korzystne warunki zakupu.

 

Jednorodna struktura płyt gipsowo-włóknowych FERMACELL sprawia, że są one stabilne oraz odporne na duże obciążenia mechaniczne. Zamocowanie półek, szafek, grzejników nie wymaga stosowania oddzielnej wewnętrznej konstrukcji. Obciążenia można zawiesić bezpośrednio na płycie, używając zwykłych wkrętów (30 kg/1 punkt) lub wkrętów rozporowych do pustych przestrzeni (50 kg/1 punkt). Ze względu na swój skład są to uniwersalne płyty budowlane, które z powodzeniem można stosować jako:

 

  • poszycie ścian działowych i nośnych
  • zabudowa poddaszy
  • montaż skomplikowanych konstrukcji aranżacyjnych
  • poszycie stropów (sufity podwieszane)
  • obudowa kanałów instalacyjnych i szybów windowych
  • gotowe elementy podłogowe (popularne suche jastrychy).

 

System FERMACELL oferuje płyty budowlane, które są neutralne biologicznie, mają bardzo dobre właściwości przeciwpożarowe, a także sprawdzają się w pomieszczeniach wilgotnych. Testy państwowe oraz przeprowadzone w niezależnych instytutach potwierdzają, że systemy suchej zabudowy FERMACELL to ekonomiczne produkty, zapewniające wysoką jakość i trwałość.

 

Ostatnie realizacje

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy