Farby KABE Polska Sp. z o.o. Aktualne ogłoszenia

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

Farby KABE Polska Sp. z o.o.

Adres: ul. Śląska 88, 40-742 Katowice
Adres email: info@farbykabe.pl

/www.remontibudowa.pl/allproducts?manualfacturer=19D7

O firmie

Firma FARBY KABE jest szwajcarskim producentem wysokiej jakości farb wewnętrznych do ścian i sufitów, farb elewacyjnych, farb proszkowych oraz tynków cienkowarstwowych i klejów, wchodzących w skład systemów ociepleń budynków.

Historia firmy w Szwajcarii sięga lat 20tych XX wieku, w Polsce rozpoczęła swoją działalność w roku 1995. W ciągu kolejnych lat firma zbudowała i ugruntowała pozycję wiodącego producenta na polskim rynku, współpracując z Partnerami dystrybucyjnymi oraz z Firmami wykonawczymi, Inwestorami, Architektami i Projektantami. Firma Farby KABE jest także znaczącym dostawcą wysokiej jakości produktów dla rynku konserwatorskiego.

Produkty Firmy znajdują zastosowanie w wielu obiektach budowlanych, m.in. w: budownictwie mieszkaniowym, w obiektach użyteczności publicznej, obiektach przemysłowych oraz obiektach zabytkowych. Produkcja odbywa się na bazie wysokiej jakości surowców w oparciu o innowacyjną, szwajcarską technologię i sprawdzone receptury. Szeroka gama produktów marki Farby KABE pozwala na odpowiednie dobranie produktu do konkretnego zastosowania i uzyskanie trwałej ochrony przed działaniem niekorzystnych warunków przy dużej swobodzie w kształtowaniu wizerunku architektonicznego budynków. Produkty są dostępne w szerokiej palecie faktur i barw m.in. według Wzornika K, FARBwerk oraz NCS, dzięki czemu można swobodnie realizować indywidualne wymagania każdego projektu i Inwestora. Na liście obiektów referencyjnych znajduje się wiele prestiżowych obiektów, m.in.: Filharmonia w Szczecinie, Pacific Office Building Warszawa, Centrum Biurowe Neptun Gdańsk, Galeria Warmińska, Silver Tower Center Wrocław oraz zabytków, m.in.: Muzeum Pałacowe w Wilanowie, Pałac Ogińskich w Siedlcach, Kamienice w Kazimierzu Dolnym i Krakowie, Bazylika na Jasnej Górze w Częstochowie, Pałac Branickich w Białymstoku i wiele innych. Szwajcarskie pochodzenie zobowiązuje–pielęgnowanie tradycyjnych, szwajcarskich wartości daje gwarancję, że produkty Farby KABE cechują się najwyższą jakością oraz niezawodnością. Misją Firmy Farby KABE od lat jest: „Dostarczanie nowoczesnych produktów dekoracyjno – ochronnych tak, aby zawsze cieszyły się pełną aprobatą zaufaniem naszych Klientów – solidnie spełniając swoje zadanie przez długie lata … ”

Ostatnie realizacje

Brak dodanych realizacji

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy