CERESIT - HENKEL POLSKA Sp. z o.o. Aktualne ogłoszenia

CERESIT - HENKEL POLSKA Sp. z o.o.

CERESIT - HENKEL POLSKA Sp. z o.o.

Adres: ul. Domaniewska 41, 02-672 Warszawa
Adres email: biuro@henkel.com

/www.henkel.pl/pl

O firmie

Ceresit to marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dziś Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania, a jego profesjonalne systemy wykorzystywane są przez fachowców z branży budowlanej w ponad 60 krajach na świecie. Biznes prowadzony przez przedsiębiorstwo jest w sposób odpowiedzialny, w myśl zasady zrównoważonego rozwoju.

 

Poszukiwanie nowoczesnych, profesjonalnych i ekonomicznych rozwiązań technologicznych jest jednym z priorytetów firmy. Wychodzi ona z założenia, że jakość nie tylko trzeba udowadniać, trzeba ją przede wszystkim tworzyć. Dlatego z roku na rok wzbogaca ofertę produktów, wchodzących w skład systemów Ceresit. 

Do stale rozszerzanych systemowych grup materiałów należą:

•produkty do układania i spoinowania płytek ceramicznych

•produkty do wykonywania i napraw posadzek

•produkty do izolowania i renowacji budowli

•produkty do napraw betonu

•materiały do kotwienia i montażu konstrukcji

•produkty do tynkowania, malowania i ocieplania budynków

•zaprawy i szpachlówki

•grunty

•produkty uzupełniające

 

Firma była pierwszym w kraju producentem chemii budowlanej, który mógł się poszczycić posiadaniem akredytowanego, czyli niezależnego laboratorium. W 2004 r Centralne Laboratorium Badawcze przy fabryce w Stąporkowie, pomyślnie przeszło serię audytów i uzyskało Certyfikat Akredytacyjny na zgodność z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17 025:2001. W momencie otrzymania akredytacji, laboratorium w Stąporkowie uzyskało prawo do wykonywania niezależnych badań jakościowych wszystkich rodzajów zapraw klejących do płytek ceramicznych. Polska jest także pierwszym oddziałem Henkla na świecie, którego laboratorium uzyskało taki certyfikat niezależności.

 

W Polsce produkty marki Ceresit produkowane są w 3 zakładach zlokalizowanych w :

•Stąporkowie (woj. świętokrzyskie)

•we Wrzącej (woj. wielkopolskie)

•Dzierżoniowie (woj. dolnośląskie)

 

Firma Henkel prowadzi działalność na całym świecie, oferując wiodące marki i technologie w trzech obszarach biznesowych: Laundry & Home Care (Środki piorące i Czystości), Beauty Care (Kosmetyki) oraz Adhesives Technologies (Kleje i Technologie). Firma została założona przez Fritza Henkla w Maastricht Aachen w Niemczech w 1876 r. Dzisiaj Henkel zajmuje czołowe pozycje na światowym rynku zarówno w sektorze produktów konsumenckich, jak i przemysłowych, a słynie z takich marek, jak Ceresit, Persil, Schwarzkopf, Loctite czy Pritt.

Henkel zatrudnia ponad 53 000 pracowników w 120 krajach, ma ponad 17 zakładów produkcyjnych i 10 dużych placówek rozwojowo-badawczych na całym świecie, a centrala firmy znajduje się w niemieckim Dusseldorfie.

W Polsce firma Henkel działa od 1990 roku i jest obecna we wszystkich trzech sektorach biznesowych: środków piorących i czystości, kosmetyków (rynkowych i profesjonalnych dla salonów fryzjerskich) oraz klejów konsumenckich, budowlanych i dla przemysłu.

Firma Henkel Polska zatrudnia ponad 950 osób.

Wiodące marki Henkla w Polsce to Persil, E, Perwoll, Silan, Pur, Somat, Bref, Clin, Palette, Taft, Schauma, Gliss Kur, Fa, Syoss, Denivit, Vademecum, Igora Royal, Bonacure, Pattex, Metylan, Pritt, Ceresit, Bonderite i Loctite.


Ostatnie realizacje

Brak dodanych realizacji

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy