CEKOL Aktualne ogłoszenia

CEKOL

CEKOL

Adres: ul. Budowlanych 19, 80-298 Gdańsk
Adres email: cedat@cekol.pl

www.cekol.pl

O firmie

CEKOL to funkcjonująca od ponad 25 lat marka wyrobów polskiej chemii budowlanej. Firma swoją działalność rozpoczęła od produkcji pierwszych na rynku polskim zapraw klejących, a po dwóch latach wyspecjalizowała się w produkcji gładzi szpachlowych i wprowadziła na rynek Białą gładź szpachlową CEKOL C-45, która jest hitem rynkowym do dziś.

Obecnie firma oferuje ponad 60 produktów chemii budowlanej, które produkowane są w 4 zakładach w Polsce. Działalność firmy obejmuje wszystkie etapy związane z powstawaniem materiałów, począwszy od badań laboratoryjnych, poprzez testy, wdrożenie, produkcję oraz dystrybucję. CEKOL w swojej działalności oraz produkcji materiałów przede wszystkim stawia na jakość oferowanych wyrobów, aby były niezawodne i trwałe.

CEKOL to również kompleksowe rozwiązania remontowe i budowlane. Firma posiada w swojej ofercie  zaprawy klejowe, gładzie, tynki, gipsy szpachlowe, zaprawy murarskie, tynkarskie, wylewki i posadzki oraz grunty. Proponowane produkty są łatwe i przyjazne w stosowaniu przez klienta. Specjalnie przygotowane receptury sprawiają, że użycie produktów nie nastręcza problemów, gdyż  charakteryzują się one  plastycznością, doskonałą urabialnością oraz przyczepnością, a wszystkie wyroby są nietoksyczna zarówno w użyciu, jak i eksploatacji. 

CEKOL ma w swojej ofercie np. gładzie gotowe do użycia, wyeliminowany zostaje proces przygotowania mieszanki, co pozwala uniknąć błędów wykonawczych. Proponowane wielkości opakowań w których oferowane są wyroby, również dostosowane są do potrzeb i oczekiwań klientów. Produkty dostępne są zarówno w małych opakowaniach (np. 1 kg, 1,8 kg, 2 kg, 3 kg, 5 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg) do niewielkich remontów lub jako uzupełnienie niezbędnej ilości materiału do prac oraz w workach standardowych, ekonomicznych ( np. 20 kg, 25 kg).

Dzięki szerokiej gamie dostępnych opakowań, produkty mogą w łatwy i estetyczny sposób być wyeksponowane klientowi, a proponowana oferta jest idealnie skrojona do potrzeb klienta detalicznego.


Ostatnie realizacje

Brak dodanych realizacji

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy