Arbet Aktualne ogłoszenia

Arbet

Arbet

Adres: ul. Bohaterów Warszawy 32, 75-211 Koszalin
Adres email: sekretariat@arbet.pl

www.arbet.pl

O firmie

Fabryka Styropianu ARBET właśnie wkracza w kolejne 25 lat swojego istnienia. Zaczęło się od regionalnej fabryki w Koszalinie a dziś zakładów produkcyjnych jest pięć, w pięciu regionach Polski: w Koszalinie, Czachorowie k. Gostynia, Golubiu-Dobrzyniu, Przodkowie k. Gdańska oraz Jaśle. 
Wyróżnia nas jakość. Każda partia produktów ARBETu podlega skrupulatnej kontroli w naszych własnych laboratoriach fabrycznych. Od lat otrzymujemy nagrody, które stanowią potwierdzenie kasy produktów ARVETu. 3 lata z rzędu Fabryka otrzymała znak Konsumenci Lider Jakości. Firma znalazła się też w elitarnym gronie polskich przedsiębiorstw, które najlepiej poradziły sobie na rynku w ostatnich 25 latach. w 2016 otrzymaliśmy tytuł Kreatora Budownictwa - nadając go, organizatorzy konkursu promują dobre praktyki i estetyczne zachowania. Firmę cieszy nas również laur Złotej Siódemki Branży Ekologicznej 2015 za konsekwentne działanie proekologiczne. Ukoronowaniem działań na rzec jakości jest jedna z ostatnich nagród przyznanych Fabryce - Kapituła Programu Najwyższa Jakość Quality International 2016 przyznała nam tytuł laureata w kategorii QI Product za najwyższej jakości płyty styropianowe. 

 Nasze produkty to przede wszystkim płyty styropianowe: fasadowe (białe, tradycyjne czyli FASADA EXPERT, FASADA CLASSIC ORAZ FASADA COMFORT oraz grafitowe czyli FASADA GRAFIT i jej odmiany), na podłogi/dachy (PODŁOGA/DACH, PODŁOGA/DACH GRAFIT, PODŁOGA/DACH EXPERT, EPS 037 DACH/PODŁOGA) oraz do termoizolacji wszelkiego rodzaju podłóg na gruncie, poddaszy i strychów (PARKING I PARKING EXPERT), a także specjalistyczne (HYDROPIAN, TONOPIAN, RYFLOPIAN). Produkujemy również bloki styropianowe oraz kształtki, których wielkość i forma przestrzenna mogą zostać dopasowane do specyficznych potrzeb Klienta.

Ostatnie realizacje

Brak dodanych realizacji

Zrealizowane inwestycje

Sprawdź obsługiwane przez nas inwestycje. Zobacz jakie produkty oferujemy.

zobacz

Gdzie jesteśmy